Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

5 kroków do udanej domówki z DanceStar Party

Sony Computer Entertainement Polska zaprezentowało krótki przewodnik, dzięki któremu z grą DanceStar Party - Zostań Gwiazdą Tańca zmienisz zwykłą imprezę w roztańczoną doMOVEkę.

Najnowsza gra na PlayStation 3 to taneczno - imprezowa propozycja dla wszystkich fanów dobrej zabawy i gorących rytmów.

Krok 1: zaproś znajomych

Reklama

Podstawą sukcesu każdej imprezy jest dobre towarzystwo. Zaproś swoich znajomych, przygotuj przekąski, drinki z palemką, confetti i dużo lodu. Gdy wszyscy zaproszeni przez Ciebie goście znajdą się w Twoim domu, przejdź do kroku drugiego.

Krok 2: włącz sprzęt!

Poproś znajomych o chwilę uwagi i przejdź do prezentacji najważniejszego punktu w programie wieczoru. Do włączenia gry potrzebujesz: PlayStation 3, kontroler ruchu PlayStation Move, kamerę PlayStation Eye i najnowszą grą taneczno - imprezową DanceStar Party oraz dobry humor.

Krok 3: wybierzcie utwór i poziom zaawansowania

Pamiętaj, że jako gospodarz musisz zadbać o dobre samopoczucie wszystkich zaproszonych, pozwól zatem by Twoi goście sami wybrali utwór do którego będą tańczyć. To nie powinno stanowić problemu, do wyboru macie aż 40 hitów. Zaczynając od nieśmiertelnej "Macareny" na królowej parkietów "Barbarze Streisand" kończąc. Po wybraniu utworu dostosujcie poziom zaawansowania do swoich umiejętności. Jeśli są wśród Was mistrzowie gatunku przejdźcie od razu do poziomu profesjonalnego, wszystkim amatorom proponujemy natomiast poziom podstawowy.

Krok 4: Imprezę czas zacząć!

"Co dwie głowy to nie jedna" - najłatwiej będzie Wam zacząć w parze. Za pomocą PlayStation Eye zróbcie zdjęcia waszych twarzy - to ważne by wiedzieć kto jest Twoim tanecznym partnerem. To czy będziecie ze sobą walczyć czy grać do tej samej bramki zależy już tylko od Was! Jeśli jesteście fanami rywalizacji ustawcie na konsoli "tryb bitwa" i zacznijcie taneczny pojedynek. Jeśli natomiast wolicie grę drużynową mamy dla Was opcję "partnerzy", w tym trybie wspólnie pracujcie na dobry wynik duetu. Po solidnej rozgrzewce w parach, możecie dzielić się na drużyny, występować indywidualnie lub za pomocą połączenia sieciowego grać z domówkowiczami z całego świata!

W DanceStar Party możesz także wybrać opcję treningu i ćwicząc choreografie spalać kalorie, których ilość po skończonej serii wyświetli się na ekranie.

Natomiast jeśli czujesz się na siłach możesz wybrać opcje Fabryki Tańca i samemu tworzyć choreografie, które później pokażesz znajomym - może skuszą się, aby nauczyć się twojego układu.

Krok 5: Przenieś domówkę na Facebook'a

DanceStar Party wykorzystuje PlayStation Eye, by nagrywać filmy i robić zdjęcia, które można następnie przesłać na stronę DanceStar Party, do serwisu Twitter lub Facebook. To oznacza, że możesz na żywo relacjonować swoją roztańczoną imprezę np. na facebook'owym profilu. Wrzucaj zdjęcia i filmy z udziałem swoich gości, taguj i czekaj na komentarze! Niech Twoi znajomi wiedzą, że nikt nie robi takich domówek jak Ty!

Gra dostępna jest już w sprzedaży, a jej rekomendowana cena detaliczna to 99 złotych.

(Sony Computer Entertainment Polska/Interia.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje