Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

2010 rok jednym z najlepszych dla PS3

"Rok 2010 to świetny czas by być graczem" - zapowiada Sony. Patrick Seybold podkreśla niemałą rolę gry ModNation Racers w tegorocznym kalendarzu wydawniczym japońskiego giganta.

Wojna konsol trwa, a Sony wcale nie zamierza odpuszczać. Patrick Seybold ze SCEA przekonuje, że firma pokaże w tym roku, na co ją stać. "Oczekujemy, że ten rok będzie dla nas jednym z najlepszych" - mówi. "Rok 2010 to świetny czas, by być graczem. Produkcje na PS3 rozpędziły się tak naprawdę w 2009 roku, a my nie mamy zamiaru zwalniać tempa na przestrzeni kolejnych dwunastu miesięcy".

Reklama

Seybold przypomina, że konsola Sony doczekała się w ostatnim czasie wielu znakomitych exclusive'ów. Wymienia Killzone 2, Uncharted 2, MAG czy God of War III. "Nie można jednak zapomnieć o kolejnej dużej pozycji na wyłączność, jaką jest ModNation Racers" - zaznacza.

Jego zdaniem ta gra to kolejny dowód na to, że tylko na PS3 możliwe jest rzeczywiste uwolnienie kreatywności miłośników wirtualnej rozrywki. Wspomniana produkcja ma jeszcze raz urzeczywistnić ideę, promowaną już przy okazji debiutu LittleBigPlanet - "graj, twórz i dziel się".

Dowiedz się więcej na temat: Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje