Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Życie jest lepsze, gdy są zwierzaki

Tej jesieni najlepszy przyjaciel człowieka stanie się także przyjacielem każdego Sima. Tworzenie własnych zwierząt, nadawanie im indywidualnych cech charakteru, poszukiwanie przygód, a także spojrzenie na świat oczami pupili.

The Sims 3 Zwierzaki to nowe możliwości, które zmienią życie Simów. Po raz pierwszy w historii kultowej serii będzie można nadawać zwierzakom cechy charakteru i tworzyć ich indywidualne osobowości. Kot wierny jak pies? Kuszące!

Reklama

Gracze mają pełną kontrolę nad pupilami - polowanie, wspinanie się po drzewach, aportowanie lub niszczenie mebli - zwierzaki mogą umilać lub uprzykrzać życie Simów. Mogą im także towarzyszyć w mieście - park to idealne miejsce dla psa, ale czemu nie zabrać ukochanego kota do biblioteki?

Końska dawka emocji

W dodatku The Sims 3 Zwierzaki na PC/Mac gracze będą mieć do dyspozycji ponad setkę różnych gatunków i ras, takich jak m.in. Owczarek Australijski czy kot Maine Coon. Co najważniejsze, po raz pierwszy będzie można adoptować konia i wcielić się w rolę prawdziwego dżokeja.

Dodatkowo, w Edycji Limitowanej dostępny będzie ekskluzywny sklep z unikalnymi gadżetami dla Simów i ich zwierzaków, czyli jedyna w swoim rodzaju okazja do wystylizowania siebie i pupila według najnowszych trendów. Do uruchomienia dodatku The Sims 3 Zwierzaki wymagana jest wersja podstawowa gry.

Spójrz na świat oczami swojego zwierzaka

The Sims 3 Zwierzaki będą dostępne jako samodzielna gra na Xbox 360, PS3 i Nintendo 3DS. Ogromnym atutem gry The Sims 3 Zwierzaki na 3DS jest możliwość zabawy swoimi domowymi pupilami w trójwymiarze. Co więcej, można grać aż trzema zwierzakami jednocześnie i wymieniać się nimi z przyjaciółmi.

(Informacja prasowa)

Dowiedz się więcej na temat: Życie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje