Zwariowany złodziej ciast także na PC

Przygotowana przez studentów gra The Misadventures of P.B. Winterbottom, dostępna od lutego w wersji na X360, ukaże się także w wersji pecetowej na Steamie.

The Misadventures of P.B. Winterbottom to platformówka, w której wcielasz się w tytułowego P.B. Winterbottoma, zwariowanego złodzieja ciast (a także innych łakoci). Pewnego dnia, w pogoni za podejrzanie wyglądającym przysmakiem, wpada w portal, który obdarza go nadnaturalnymi zdolnościami wykorzystywania przeszłych i przyszłych jego wcieleń.

Jak na produkcję niezależną i niskobudżetową przystało, The Misadventures of P.B. Winterbottom stara się skusić do zabawy ciekawymi pomysłami na rozgrywkę. Tym, na którym opiera się ta gra, jest umiejętność manipulowania czasem oraz tworzenia i zapisywania kopii bohatera z przeszłości i przyszłości - będziesz ją musiał wykorzystywać niezwykle umiejętnie, by rozwiązać liczne zagadki. Łącznie czeka na ciebie 80 poziomów.

Reklama

The Misadventures of P.B. Winterbottom ukazały się w Xbox Live już w lutym, natomiast na Steamie pojawią się 20 kwietnia.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy