Reklama

Znamy wymagania gry LOTR: Conquest

Tuż przed premierą gry The Lord of the Rings: Conquest ujawniono wymagania sprzętowe tej pozycji.

Konsumenci mają jeszcze kilka dni na dozbrojenie się w odpowiednie podzespoły.

Już od dwóch miesięcy wiadomo, że styczeń upłynie fanom J.R.R. Tolkiena pod znakiem The Lord of the Rings: Conquest. Premiera produkcji Pandemic Studios została bowiem zaplanowana na połowę pierwszego miesiąca 2009 roku. Dopiero teraz developer ujawnił minimalne wymagania sprzętowe tego tytułu. Przedstawiają się one następująco:

- procesor 2.4 GHz Core Duo lub ekwiwalent

- 1 GB RAM

- karta wideo z 256 MB oraz wsparciem Pixel Shader 3.0 - nvidia 7800 lub ekwiwalent

Reklama

- najnowsza wersja DirectX 9.0c

- karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c

- 6 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Wymagania nie są ogromne, jednak fani Tolkiena dysponujący słabszym sprzętem mają jeszcze kilka dni na zakup niezbędnych elementów do swojego blaszaka. Conquest tworzony jest przez zespół odpowiedzialny za obie części Battlefronta. W dużej mierze został oparty na mechanice stworzonej z myślą o gwiezdnowojennych produkcjach. Rozgrywka skupia się wokół Saurona i jego prób ocalenia Pierścienia przed zniszczeniem. Użytkownik może opowiedzieć się zarówno po stronie dobra, jak i zła.

Produkcja studia Pandemic pojawi się na platformach PC, DS, PS3 i X360. Właściciele dwóch ostatnich konsol już teraz mogą posmakować Conquesta dzięki wersjom demonstracyjnym dostępnym na PSN i XBL.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje