Zespół Aerosmith gwiazdą gry Guitar Hero IV?

Do premiery kolejnego odcinka muzycznej przygody o nazwie Guitar Hero III pozostało jeszcze kilka tygodni, ale firmie RedOctane najwyraźniej nie przeszkadza to w planowaniu następnych odcinków serii.

Wszystko wskazuje na to, że czwarta odsłona popularnego cyklu jest już w produkcji i co najciekawsze, prawdopodobnie zostanie ona poświęcona jednemu zespołowi, mianowicie Aerosmith!

O nowej grze dowiedzieliśmy się za sprawą artykułu, który wczoraj pojawił się na łamach serwisu Billboard. Joe Perry (gitarzysta Aerosmith) zapytany przez redaktorów witryny o plany zespołu, oznajmił, że oprócz pracy nad nowym albumem, grupa współpracuje również z producentami czwartej odsłony cyklu Guitar Hero. Muzyk przyznał, że nie wie zbyt wiele na temat technicznych aspektów przedsięwzięcia, ale w kwestii artystycznej współpraca z autorami gry jest bardzo bliska.

Reklama

W chwili obecnej nie wiemy, kto odpowiada za produkcję gry Guitar Hero IV. Redaktorzy serwisu 1Up skontaktowali się w tej sprawie z firmą RedOctane, ale wydawca odmówił komentarza.

Aerosmith to istniejąca od trzydziestu siedmiu lat amerykańska grupa rockowa, która na swoim koncie ma masę przebojów, m.in. Dream On, Love in an Elevator, Crazy, Walk This Way, Janie's Got a Gun, I Don't Want to Miss a Thing czy Last Child. Ten ostatni utwór został uwzględniony w drugiej odsłonie cyklu Guitar Hero.

Gry-Online
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama