Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zeno Clash II - Sequel "bijatyki w FPP" w produkcji

Oto jedna z pierwszych nowych gier zapowiedzianych w "targowym" tygodniu. Pamiętacie "bijatykę z perspektywy pierwszej osoby" - Zeno Clash? Firmy Atlus i ACE Team zapowiedziały jej sequel, który trafi do sklepów w przyszłym roku. Nowości? Co-op i otwarty świat.

Twórcy gry twierdzą, że Zeno Clash II jest pod każdym względem "większe i lepsze" od swojego pierwowzoru. Tym razem wirtualny świat - uniwersum Zenozoiki - będzie otwarty, co oznacza, że gracz wcielając się ponownie w Ghata będzie mógł go dowolnie eksplorować.

Reklama

W produkcji prócz znanych z "jedynki" wrogów i przedmiotów pojawią się niewidziani wcześniej przeciwnicy oraz nowa porcja broni oraz itemów.

Usprawniona ma zostać funkcja blokowania celownika na oponentach - tym razem gracz ma mieć większą kontrolę nad wyprowadzanymi ciosami. Dodane zostaną również elementy RPG, które pozwolą zwiększyć m.in. siłę i obronę Ghata oraz jego towarzyszki Rimaty.

No właśnie - towarzysz. W Zeno Clash II pojawi się sieciowy tryb kooperacji, w którym będzie można pokierować nie tylko Ghatem, ale także jego siostrą Rimatą. Ponadto drugi gracz będzie mógł dołączyć do rozgrywki (oraz z niej wyjść) w dowolnym momencie.

Zeno Clash II ukaże się na początku 2013 roku na PC (Steam), X360 (XBLA) i PS3 (PSN). Poniżej znajdziecie pierwszy trailer gry:

Zwiastun gry Zeno Clash II:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje