Reklama

Zapowiedziano nową wersję strzelanki sprzed lat

Młodsi gracze pewnie nawet nie pamiętają gry zatytułowanej Rise of the Triad. Ci starsi z kolei powinni być podekscytowani faktem, że powstaje jej remake.

Rise of the Triad to shooter z połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, znany wyłącznie posiadaczom pecetów.

Jego remake ukaże się pod tym samym tytułem, ale w zupełnie nowej formie - w trójwymiarowej grafice, z rozbudowaną kampanią singlową, jak również z pełnoprawnym multiplayerem.

W nowej wersji Rise of the Triad będziemy się mogli wcielić w jednego z pięciu członków oddziału specjalnego H.U.N.T. (każdy z odmiennymi umiejętnościami).

Czeka na nas rozbudowana kampania, składająca się z dwudziestu misji. W grze dostępne będą rodzaje broni, jak również specjalne tryby (God, Elasto, Mercury, Shrooms oraz Dog), znane z oryginału. Produkcja będzie zawierała także pełnoprawną opcję multiplayer.

Reklama

Autorzy obiecują ponad 100 achievmentów do odblokowania oraz dostęp do rankingów i statystyk graczy z całego świata. W grze mamy spotkać także mnóstwo "znajdziek" do odszukania czy sekretów do odkrycia. Za pomocą udostępnionych przez twórców narzędzi modderzy będą mogli przygotować zupełnie nowe plansze oraz modyfikacje.

Rise of the Triad ma zostać utrzymany w klimacie oryginału, choć pod względem grafiki zmieni się nie do poznania (nietrudno było to przewidzieć, prawda?).

Gra powstaje w oparciu o technologię Unreal Engine 3, więc autorzy na pewno nie mogą narzekać na brak możliwości. Warto dodać, że ścieżka dźwiękowa z oryginału została przerobiona na iście heavymetalowe rytmy.

Produkcją Rise of the Triad zajmuje się mało znane studio Interceptor. Premiera gry planowana jest jeszcze na ten rok. Znajdziemy ją na Steamie.

Zwiastun gry Rise of the Triad:

Max Payne 3 sprzedał się gorzej niż oczekiwano

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy