Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zachwycające recenzje FIFA 13

Na naszą opinię będziecie musieli jeszcze trochę poczekać, ale już teraz możemy wam zaprezentować oceny, jakie FIFA 13 otrzymuje w zachodnich mediach.

Dopóki sami nie zagramy, niczego nie stwierdzimy na 100%, ale na podstawie zagranicznych recenzji można przeczuwać, że tegoroczna odsłona FIFA 13 odniesie niemały sukces. Podobny do tego sprzed roku czy dwóch, a może jeszcze większy.

Reklama

Poniżej przedstawiamy oceny i krótkie komentarze autorstwa recenzentów z największych serwisów "growych" na świecie:

- Computer and Video Games - 91/100. "Pomimo tego, że FIFA 13 nie postawiła ogromnego kroku naprzód, rozgrywka w niej jest bardziej organiczna, a tryby zabawy obszerniejsze. Ona je, śpi i oddycha futbolem, łącząc ze światem gry jak nigdy dotąd. FIFA 13 to bardziej całosezonowy karnet niż zwykła gra."

- Videogamer - 9/10. "FIFA 13 została zdecydowanie ulepszona w porównaniu do poprzedniczki. Nowości z ubiegłego roku zostały poprawione i tym razem pasują do całości zdecydowanie lepiej."

- Eurogamer - 9/10. "W FIFA 13 znajdziesz jeszcze więcej sposobów na zabawę, bardziej szczegółowych i angażujących niż do tej pory, i prawdopodobnie nadal będziesz w nią grał, gdy spotkamy się tu za rok, przy okazji premiery kolejnej odsłony."

- IGN - 9.0/10. "Jeśli jesteś wielkim fanem serii, trudno wyobrazić sobie grę, która spodobałaby ci się w tym roku bardziej."

Jeśli więc zastanawialiście się, czy udać się dokładnie za tydzień (28 sierpnia) do sklepu po swój egzemplarz FIFA 13, nie powinniście mieć już żadnych wątpliwości. Do przeczytania przy okazji naszej recenzji i... do zobaczenia na wirtualnym boisku.

Przypomnijmy, że tydzień przed premierą FIFA 13, czyli... dziś, do sklepów trafiła najnowsza odsłona konurencyjnej serii - Pro Evolution Soccer 2013. Jej recenzji spodziewajcie się na naszych łamach tuż po weekendzie.

Brytyjski tabloid kpi z nowej konsoli

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje