Reklama

Wystartuj w Tour de France

Gra Pro Cycling Manager/Tour de France 2010 już w sklepach.

Właśnie rozpoczął się największy wyścig kolarski na świecie - Tour de France. W związku z tym na kibiców czeka wirtualna możliwość udziału w tej wspaniałej rywalizacji.

W sklepach pojawiła się nowa odsłona Pro Cycling Manager/Tour de France 2010,której dystrybutorem w Polsce jest Ubisoft. Gra została stworzona przez Cyanide Studio i jest dystrybuowana na świecie przez firmę Focus Home Interactive. Jest to kolejna część managera wyścigów kolarskich, który przeniesie graczy na najsłynniejsze francuskie trasy.

Nowa odsłona Pro Cycling Manager to dopracowana w szczegółach i jeszcze bardziej realistyczna grafika. Dzięki wspaniałym krajobrazom, od górskich szczytów Alp, przez wybrzeża Morza Śródziemnego i urocze miasteczka, aż do samego Paryża, poczujemy jakbyśmy przenieśli się w jednej chwili sprzed komputera na trasę wyścigu. W tej grze każdy detal dopełnia całości. Wszystko to, w połączeniu ze sportową rywalizacją i zawrotną prędkością wzmocni doznania dostarczane przez grę.

Reklama

Pro Cycling Manager/Tour de France to nie tylko wyścig, ale również wiele nowości, takich jak ciekawe wyzwania czy historyczne rekordy, z którymi będziemy mogli się zmierzyć. Najważniejsze w tej grze są jednak możliwości menedżerskie. Nowy tryb, w którym będziemy mogli sami projektować zawody oraz specjalny edytor pozwolą nam zarządzać nawet pogodą i nawierzchnią na trasie.

Już teraz włącz grę i zobacz jak sobie poradzisz z zarządzaniem wyścigiem, a przekroczenie słynnej mety na Polach Elizejskich w żółtej koszulce lidera na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego.

(Ubisoft/Interia.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy