Reklama

Wybierz najlepsze gry i sprzęt dla gracza z 2011 roku

Jaki był najlepszy komputer, gra czy telefon w 2011 roku? To Wy decydujecie! Już po raz piąty oddajemy w Wasze ręce plebiscyt na hit IT (www.hitit.interia.pl). Jest to największe w Polsce głosowanie umożliwiające wybór najlepszego produktu technologicznego roku.

Niezwykłość plebiscytu polega na jego skali - hit IT organizowany jest przez INTERIA.PL, największy w Polsce blok serwisów technologicznych, oraz przez dwa największe magazyny o komputerach i grach - "PC Format" i "CD-Action". TUTAJ można głosować

Plebiscyt hit IT już dzisiaj jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w Polsce. Nominacje otrzymały produkty nagrodzone w testach porównawczych oraz te, które zdobyły wysokie noty w testach pojedynczych, publikowanych w ciągu roku. Dołączyły do nich produkty, które zaskoczyły innowacyjnością, ciekawymi rozwiązaniami, ergonomią i rozsądną ceną.

Reklama

Nominowaliśmy 60 produktów w 12 kategoriach - do Was należy decyzja, kto wygra w każdej kategorii, a także który produkt zostanie głównym hitem IT 2011!

Głosuj na www.hitit.interia.pl

Nominowane kategorie:

Komputery,

Podzespoły komputerowe,

Peryferia komputerowe,

Programy,

Telefony,

Usługi telekomunikacyjne,

Aparaty i Kamery,

Audio-video,

Urządzenia mobilne,

Gry,

Sprzęt dla gracza,

Akcesoria i gadżety.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy