Reklama

Wybieramy nieoficjalny polski serwer Guild Wars 2

Dwa największe polskie serwisy skupiające fanów Guild Wars 2 organizują głosowanie w sprawie wyboru nieoficjalnego polskiego serwera Guild Wars 2. Wejdź na stronę http://www.serwerGW2.pl/ i oddaj swój głos.

Premiera Guild Wars 2 zbliża się dużymi krokami. Wielu z Was pewnie się zastanawia, który serwer wybrać, gdzie będą grać rodacy? Na niezależnej stronie http://www.serwerGW2.pl/ możecie oddać swoje głosy na 2 spośród wszystkich dostępnych serwerów europejskich, które nie zostały przypisane innym językom.

Po zakończeniu głosowania 2 serwery, które uzyskają największą liczbę Waszych głosów zostaną wybrane jako nieoficjalne serwery polskiej społeczności.

Choć na oficjalny dzień premiery wyznaczono 28 sierpnia, to headstart dla posiadaczy wersji pre-purchase rusza 3 dni wcześniej, a więc już 25 sierpnia wielu graczy rozpocznie swoją wędrówkę po świecie Tyrii.

Reklama

Polska lokalizacja gry stoi jak na razie pod znakiem zapytania i zgodnie z informacją od wydawcy, z pewnością nie będzie dostępna w dniu premiery. Nie został też wyznaczony żaden oficjalny polski serwer do gry. Dlatego też chcemy zmobilizować całą społeczność ludzi zainteresowanych Guild Wars 2 do wzięcia sprawy w swoje ręce. Weźcie udział w głosowaniu na http://www.serwerGW2.pl/

(Informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje