Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

World of Warcraft "bez granic"

Rozpoczęły się testy ciekawej funkcji Real ID - systemu identyfikacji kont graczy Blizzarda, który opiera się na komunikacji między różnymi grami i używaniu imion i nazwisk użytkownika.

Gracze World of Warcraft mogą zacierać ręce - twórcy testują możliwość wypraw do instancji z postaciami z różnych serwerów.

Reklama

Warunkiem jest skonstruowanie listy przyjaciół korzystających z Real ID, bo tylko ich będziemy mogli "przywołać" z innych serwerów. Jeśli zgromadzimy czterech chętnych, nic nie będzie stało na przeszkodzie, by wspólnie ruszyć do instancji w poszukiwaniu wymarzonych przedmiotów.

Należy jednak pamiętać, że chętnych poszukuje lider grupy i tylko jego lista znajomych jest brana pod uwagę - znajomi znajomych nie wchodzą w grę. A jeśli lider nie znajdzie czterech osób, resztą zajmie się dobrze znany automat Dungeon Finder.

Jest jeszcze jeden powód do zmartwień - dopiero pod koniec testów Real ID Blizzard określi, które funkcje nowego systemu identyfikacji będą darmowe. Miejmy nadzieję, że będzie ich jak najwięcej.

Przeczytaj także o turniejach na tegorocznym BlizzConie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje