Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wkrocz za darmo do miasta herosów

Kolejne MMO wkrótce dołączy do grona "darmowych sieciówek". Tym razem padło na City of Heroes, grę z superbohaterami od studia Cryptic, która, jak poinformowali przedstawiciele NCSoftu, jeszcze w tym roku przejdzie na model F2P i doczeka się podtytuł Freedom.

Z przeniesieniem sieciówki w system F2P wiązać się będzie także publikacja nowej aktualizacji, która przyniesie ze sobą nową zawartość m.in. w postaci nowych stref dla wysokopoziomowych postaci, zwanych Incarnate Trials (w tym pierwszą przeznaczoną do zabawy w kooperacji), oraz dostępny z poziomu gry sklep. Twórcy obiecują również, że kolejne łatki ukazywać się będą co miesiąc.

Reklama

Osoby, które posiadają wykupiony abonament, otrzymają automatycznie konto VIP, gwarantujące pełny dostęp do Incarnate Trials i dodatku Going Rogue. Ponadto co miesiąc jego właściciele będą otrzymywać nowe fabularne misje oraz po 400 punktów Paragon, które będzie można przeznaczyć na zakup nowych przedmiotów w sklepie Paragon Market. Pierwsza pula tej growej "kasy" zostanie rozdana już 1 lipca.

A co czeka na graczy chcących pograć za darmo? Sporo - będą mogli stworzyć do dwóch postaci (bez względu na to, czy będzie ona bohaterem, czy łotrem) wybierając spośród ośmiu dostępnych klas. Takiego herosa będzie można rozwinąć do maksymalnie 50-tego poziomu doświadczenia. Pojawią się oczywiście pewne ograniczenia - związane one będą m.in. z Day Jobs, czy Mission Architect. Niepłacący nie będą także mogli liczyć na bezpośrednią pomoc techniczną.

City of Heroes będzie drugą grą z superbohaterami, która przejdzie na model F2P. Od pewnego czasu za darmo grać można bowiem w Champions Online, sieciówkę... również stworzoną przez studio Cryptic.

Harry Potter grą online? To bardzo prawdopodobne...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje