Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Windows 8 w planach Microsoftu na 2012 rok

Windows 8 pojawi się w 2012 roku - tak wynika z informacji zawartej w planie wydawniczym Microsoftu, który pojawił się w internecie.

Mamy zatem kolejne potwierdzenie, że popularny system operacyjny doczeka się nowej odsłony już za trzy lata.

Reklama

To, że Microsoft planuje wydanie kolejnej wersji Windowsa nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Po raz pierwszy o nowych okienkach, które otrzymały nazwę Windows 8, pisaliśmy w kwietniu, kiedy to Gigant z Redmond opublikował ogłoszenie o pracę, z którego wynikało, że osoba zatrudniona w firmie będzie zaangażowana w prace nad nowym systemem operacyjnym.

Natomiast w sierpniu do internetu wyciekł plan wydawniczy Microsoftu ujawniając, że Windows 8 ma już zaplanowaną datę wydania i jest nią 2012 rok. Dzisiaj mam kolejne potwierdzenie w tej sprawie - ponownie źródłem informacji jest harmonogram Giganta z Redmond, który został wypuszczony do Sieci. Oto i on:

Patrząc na powyższe zestawienie można śmiało przypuszczać, że jest ono prawdziwe. Wszak firma Microsoft jakiś czas temu zapowiedziała, że ma zamiar oferować nowego Windowsa co trzy lata. Najnowsza odsłona tego systemu operacyjnego, czyli Windows 7 pojawiła się równo miesiąc temu, dlatego też jest wielce prawdopodobne, że Windows 8 ujrzy światło dzienne właśnie w 2012 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje