Reklama

Wiemy, kto zagra w filmie "Need for Speed"

Nie znamy jeszcze co prawda całej obsady, ale poznaliśmy pierwszego aktora, którego zobaczymy w filmowej adaptacji znanej serii wyścigów.

To Aaron Paul, którego powinniście kojarzyć przede wszystkim z roli Jesse'a Pinkmana w serialu "Breaking Bad". Nie jest to może gwiazda Hollywood, ale z pewnością można go nazwać "młodym zdolnym". Nie wiadomo jeszcze, w kogo konkretnie wcieli się Paul, ale w oficjalnej informacji prasowej nadmieniono, że aktor znalazł się na czele filmowej obsady.

Więcej informacji na temat aktorów i postaci, które wystąpią w filmowym "Need for Speedzie" poznamy wkrótce. Do premiery ekranizacji pozostało jeszcze mnóstwo czasu. Jej premierę zaplanowano na 7 lutego 2014 roku, a więc pozostało do niej aż półtora roku.

Reklama

Przypomnijmy, że za adaptację popularnej serii wyścigów odpowiada nie byle kto, bo wytwórnia DreamWorks Studios ("Transformers", "Wojna światów", "Poznaj moich rodziców" czy "Shrek"). Rolę producenta filmu powierzono Scottowi Waughowi ("Act of Valor"), a scenariusz panom Johnowi i George'owi Gatinsom. Fabuła ekranizacji będzie inspirowana serią gier Need for Speed, ale nie zostanie oparta na żadnej konkretnej odsłonie.

Zanim obejrzymy "Need for Speeda" na wielkim ekranie, przyjdzie nam zagrać prawdopodobnie w jeszcze dwie kolejne odsłony serii gier (jeśli twórcy będą się nadal trzymać reguły "co roku nowa odsłona").

Aktualnie czekamy na pojawienie się w sklepach Need for Speed: Most Wanted. Jego premiera odbędzie się 1 listopada. Gra będzi dostępna na PC, X360, PS3, a także na konsolce PlayStation Vita oraz na tabletach i smartfonach (z iOS-em oraz Androiem).

Star Wars The Old Republic: Co dostaniemy w wersji darmowej?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje