Reklama

Wiedźmin: Piąte urodziny! Najlepszego, Geralt!

Pięć lat. Tyle właśnie mija od premiery pierwszej części Wiedźmina - produkcji, która pokazała, że Polacy potrafią tworzyć gry, które mogą zostać zauważone na Zachodzie.

Wirtualnemu Geraltowi oraz samemu CD Projekt RED życzymy z tej okazji wszystkiego najlepszego!

Głos oddajmy jednak Adamowi Badowskiemu, szefowi studia CD Projekt RED, który w rocznicowym wpisie na oficjalnym blogu firmy dziękuje graczom za wsparcie, bez którego ani pierwszy, ani też drugi Wiedźmin nie osiągnęłyby sukcesu.

"Dokładnie dziś mija 5 lat od momentu kiedy pierwsza część gry Wiedźmin zagościła na ekranach Waszych komputerów. Czas, który upłynął od premiery pierwszego Wiedźmina był dla nas czymś wyjątkowym - każde z lat, miesięcy, dni i godzin pracy nad przygodami Geralta były dla zespołu CD Projekt RED jak niesamowita podróż, z której żaden z nas nie chciałby wracać. Był to także czas wzmożonej pracy i wielu poświęceń, ale jednocześnie okres ogromnej satysfakcji, a także potężnych osiągnięć. Tak powstały gry Wiedźmin i Wiedźmin 2" - pisze Badowski.

Reklama

"Kiedy zaczynaliśmy prace nad naszą pierwszą grą, nigdy nie spodziewaliśmy się, że Wiedźmin zdobędzie aż tylu oddanych fanów. Dzięki temu, że kochamy to co robimy, udało nam się pokonać wszelkie przeszkody, ale oczywiście nie dalibyśmy rady bez Was - graczy. Chciałem Wam zwyczajnie podziękować, wszystkim i każdemu z osobna, za Wasze wsparcie przez te wszystkie lata. Dzięki!" - dodaje szef studia CD Projekt RED.

My z kolei życzymy dalszych sukcesów i kolejnych rekordów sprzedażowych. No i czekamy na Wiedźmina 3! W komentarzach możecie składać życzenia Geraltowi :-)

Lepiej nie rób tego przed spaniem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy