Wiedźmin 3: Zapowiedź w przyszłym tygodniu?

Firma CD Projekt RED poinformowała, że w przyszłym tygodniu odbędzie się Dzień Inwestora - Jesień 2011.

W trakcie konferencji spółka przedstawi inwestorom swoją długoterminową strategię. Niewykluczone, że dowiemy się na niej czegoś o nowej odsłonie Wiedźmina.

Jak ujawnili przedstawiciele CD Projekt RED, 17 listopada w siedzibie firmy odbędzie się pierwsze od czasu wejścia spółki na warszawską giełdę spotkanie z jej akcjonariuszami - Dzień Inwestora - Jesień 2011.

W czasie konferencji mają zostać ujawnione plany firmy na najbliższe cztery lata. Najprawdopodobniej nie zabraknie na niej pierwszych (zapewne szczątkowych) informacji o Wiedźminie 3 lub ewentualnym dodatku do drugiej części. Niewykluczone, iż dowiemy się tez czegoś o tajemniczej grze, która ma wypełnić lukę między kolejnymi przygodami Geralta.

Reklama

"Po wydaniu drugiej części Wiedźmina i jej globalnym sukcesie nasza spółką jest w zupełnie innym miejscu niż jeszcze kilka lat temu. Wiemy, że wciąż jesteśmy na początku drogi, ale mamy wszelkie narzędzia do tego, aby w ciągu kilku lat stać się uznanym światowym producentem gier i czołowym elektronicznym dystrybutorem. W naszej strategii chcemy pokazać ścieżkę dojścia do tego celu" - mówi Adam Kiciński, prezes CD Projekt RED.

Activision Blizzard mistrzem cyfrowej dystrybucji

CDA
Dowiedz się więcej na temat: CD Projekt RED

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy