Reklama

Weź udział w konkursie, zanim odejdą ci wody

Podobało Ci się "Kac Vegas"? Jesteś miłośnikiem Roberta Downey Juniora? A może po prostu lubisz śmiać się do rozpuku? Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz zapraszamy do udziału w najnowszym konkursie!

"Zanim odejdą wody" to najnowsza, zwariowana komedia reżysera przeboju kinowego "Kac Vegas", która powinna zainteresować wszystkich miłośników dobrej zabawy przed ekranem. Jest to bowiem film o dojrzewaniu, który przy okazji rozbawi was do łez. Głównymi bohaterami są: przyszły ojciec starający się zdążyć na narodziny swojego syna oraz jego nieoczekiwany towarzysz podróży, który nieco pokrzyżuje mu plany. Zainteresowani?

O filmie:

"Zanim odejdą wody" to szalona komedia, której największym atutem jest wyjątkowy duet odtwórców głównych ról Roberta Downeya Jr oraz Zacha Galifianakisa, którzy - za pozwoleniem reżysera - improwizowali na planie dodając do scenariusza wiele własnych pomysłów. ?

Reklama

Peter Highman (Robert Downey Jr.) nie zdawał sobie sprawy z tego jak spokojne ma życie, do czasu gdy na jego drodze stanął Ethan Tremblay (Zach Galifianakis). Ich spotkanie stało się dla obu mężczyzn początkiem wielkiej przygody i... serii katastrof.

Peter wraca z Atlanty do Los Angeles, gdzie za pięć dni ma przyjść na świat jego pierwsze dziecko. Mężczyzna, oczywiście, chce być obecny przy porodzie i wydaje się, że nic temu nie przeszkodzi. Niestety, przypadkowe spotkanie z Ethanem sprawia, że Peter zostaje wzięty przez ochronę samolotu za terrorystę, postrzelony gumową amunicją, a jego nazwisko trafia na listę osób z zakazem korzystania z transportu lotniczego. Zrozpaczony daje się namówić Tremblayowi na wspólną podróż autostopem. Ethan zapewnia go, że 5 dni to aż nad to by dojechać z Atlanty do Los Angeles. Wspólna podróż okazuje się jednak wyprawą, podczas której zniszczonych zostanie wiele samochodów i wiele przyjaźni, a Peter nie raz straci zimną krew.

Kręcąc "Zanim odejdą wody" filmowcy - podobnie jak Peter i Ethan - przebyli pół Ameryki realizując zdjęcia w Atlancie, Dallas, Nowym Meksyku, Las Vegas, Santa Fe i Kalifornii.

Na ekrany polskich i amerykańskich kin komedia "Zanim odejdą wody" weszła 5 listopada 2010 roku w pierwszy weekend zarabiając ponad 32 miliony dolarów. W sumie wpływy ze sprzedaży biletów na film, którego produkcja kosztowała 65 milionów dolarów, wyniosły ponad 200 milionów dolarów.

Zwiastun filmu Zanim Odejdą Wody:

Zasady sondażu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Podaj nazwisko reżysera filmu "Zanim odejdą wody", który wyreżyserował także hit "Kac Vegas".

2. W jakich okolicznościach widziałbyś kontynuację przygód głównych bohaterów filmu "Zanim odejdą wody"? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs - Zanim odejdą wody". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 1 kwietnia.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czekają trzy egzemplarze DVD filmu "Zanim odejdą wody".

Sponsorem nagród jest firma Galapagos Films.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy