Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wersja open beta Wolf Team już dostępna

Aeria Games informuje, że wersja open beta gry Wolf Team od dzisiaj jest dostępna w polskiej wersji językowej.

Wolf Team to gra MMOFPS, czyli shooter online, nastawiony na grywalność i kooperację

Reklama

z innymi graczami. W Wolf Team, poza standardową walką, kierowane przez graczy postacie mogą zmienić się w drapieżnika, wpędzić przeciwników w zasadzkę lub zaatakować w najmniej oczekiwanym momencie. Wszystko to dostępne na piętnastu mapach i w siedmiu trybach rozgrywki.

Tony ekwipunku do wyboru, możliwość przemiany w wilka i dynamiczne potyczki zarówno na otwartych przestrzeniach, jak i w ciasnych korytarzach, mają pozwolić odnaleźć się każdemu graczowi, niezależnie od preferowanego stylu czy mocnych stron.

"Wolf Team to nie tylko nowatorskie mechanizmy w rozgrywce. Już wkrótce gracze będą mogli staczać zacięte pojedynki między państwami i walczyć o pozycję w rankingach. Zauważyliśmy, że polscy gracze już doskonale radzą sobie na zagranicznych serwerach i liczymy, że open beta Wolf Team dostarczy rozrywki także tym, dla których tytuł był wcześniej nieznany" - mówi Pascal Zuta, Managing Director w Aeria Games Europe GmbH

Jak zapewniają twórcy, udostępnienie Wolf Team i Shaiya (inna gra MMO w portfolio wydawcy)w polskich wersjach językowych, to dopiero początek działań skierowanych do polskich fanów. W reakcji na udział dużej liczby polskich graczy w zamkniętej wersji testowej, wydawca zdecydował się uruchomić dedykowany serwer dla użytkowników z Polski.

(Informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje