Reklama

Warhammer Online już we wrześniu?

Czyżby 23 września 2008 był ostateczną datą premiery od dawna oczekiwanej gry MMO Warhammer Online?

Wiele na to wskazuje, choć oficjalnego komentarza przedstawicieli Electronic Arts w tej sprawie jeszcze się nie doczeklaiśmy.

Trudno zliczyć, ile razy data premiery Warhammera Online była przekładana na termin późniejszy. Faktem jest, że cierpliwość wielu fanów została wystawiona na ciężką próbę, która jednak prawdopodobnie już wkrótce dobiegnie końca. O ile wierzyć doniesieniom krążącym po sieci, produkcja ta zadebiutuje na rynku 23 września. Taka data widnieje na rozkładzie wydawniczym wielu sieci sklepów zajmujących się dystrybucją gier. To jednak nie wszystko. Także na oficjalnej stronie firmy Electronic Arts pojawił się właśnie ten termin wydania WAR-a. W obliczu komentarzy przedstawicieli EA na E3 (mówili wtedy, że prace nad grą zmierzają ku końcowi) 23 września to prawdopodobna data premiery omawianego tytułu.

Reklama

Oficjalnie Warhammer Online wciąż nie ma jeszcze ustalonego terminu wydania. Z wybuchami radości należy się wstrzymać do czasu ewentualnego potwierdzenia powyższych wiadomości przez przedstawicieli EA. Jeśli są one prawdziwe, na ów oficjalny komunikat nie powinniśmy czekać zbyt długo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy