Reklama

Valve poszukuje ludzi do pracy

Nad czym pracuje Valve? Firma umieściła ogłoszenie, w którym poszukuje ludzi do prac nad hardwarem.

Opcje są dwie - konsola oparta na Steamie, której istnienie kilkukrotnie dementowali przedstawiciele studia, albo coś zupełnie nowego: urządzenie pozwalające doświadczać rzeczywistości rozszerzonej (AR).

Na stronach Valve pojawiło się ogłoszenie, w którym firma poszukuje "projektanta przemysłowego" - miałby on dołączyć do "grupy światowej klasy inżynierów i projektantów elektroniki, sprzętu oraz oprogramowania pracującej nad zdefiniowaniem nowych doświadczeń rozrywkowych poprzez urządzenia i oprogramowanie".

"Proste kontrolery, mysz i klawiatura, tak naprawdę nie zmieniły się znacząco w ciągu ostatnich lat. Na rynku istnieje nisza i szansa na stworzenie wyjątkowych doświadczeń dla użytkowników, które zostały dotąd pominięte" - czytamy dodatkowo w ogłoszeniu.

Reklama

Po co Valve specjaliści od sprzętu? Pierwsze skojarzenie - konsola oparta na Steamie. Niewykluczone jednak, że firma pracuje nad rzeczywistością rozszerzoną - zwłaszcza, że AR byłoby rzeczywiście całkiem nowym doświadczeniem, różniącym się od tego, co oferuje mysz i klawiatura. Poza tym o "augmented reality" Valve mówi już od kilku miesięcy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje