Uwe Boll robi kolejnego BloodRayne'a

Kristanna Loken ponownie wcieli się w rolę ponętnej wampirzycy.

Kontrowersyjny niemiecki reżyser, Uwe Boll, pracuje bowiem nad BloodRayne 3: Warhammer.

BloodRayne doczeka się kolejnej, trzeciej już, ekranizacji. Tym razem film zostanie zatytułowany BloodRayne 3: Warhammer. Nietrudno się domyślić, że za tą produkcją stoi Uwe Boll. Niemiecki reżyser przyzwyczaił swych (anty)fanów do tego, że nie zraża się niepowodzeniami. A za takie należy uznać dwie poprzednie części.

Pierwszy BloodRayne ujrzał światło dzienne w finalnej postaci w 2006 roku. Serwis Metacritic wylicza, że średnia ocen, uzyskana przez to dzieło, to zaledwie 18/100. Podobnie nisko drugą część, BloodRayne II: Deliverance z 2007 roku oceniają użytkownicy renomowanego portalu poświęconego filmom, IMDb. Tu średnia wynosi 2,4/10.

Reklama

Do roli tytułowej wampirzycy powraca Kristanna Loken. Aktorka zagrała Rayne w pierwszej części, w drugiej natomiast nie wystąpiła (główną rolę powierzono wówczas Nattassii Malthe). Obraz nie wejdzie na ekrany kin - trafi bezpośrednio do sklepów na płytach DVD.

Ciekawostką jest, że BloodRayne w swojej rdzennej postaci - jako gra - doczekał się jedynie dwóch odsłon. Nowy obraz Bolla będzie natomiast już trzecim filmem z tej serii.

gram.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama