Reklama

Uwe Boll powraca...

Ten reżyser spartoli chyba wszystkie pomysły zawarte w grach, jakie tylko można spartolić. Teraz planuje po raz drugi wziąć się za Dungeon Siege. Współczujemy!

Uwe Boll to reżyser, który po prostu kocha gry i który nakręcił na ich podstawie już kilka filmów. Z jego ręki powstały m.in. adaptacje BloodRayne czy Alone in the Dark, a także Dungeon Siege, która teraz doczeka się kontynuacji. Czy równie kiepskiej, jak część pierwsza? Niestety, po tym twórcy ciężko spodziewać się czegoś innego...

Reklama

O filmie nie powiedziano dotychczas prawie nic. Wiemy jedynie, że nie wystąpi w nim już znany z pierwowzoru Jason Statham, a zamiast niego zobaczymy Dolpha Lundgrena. O fabule póki co nie powiedziano ani słowa, możliwe, że dlatego, iż jeszcze nie zaczęła powstawać.

Już w marcu przyszłego roku w ręce graczy trafi Dungeon Siege III, nad którym pracuje studio Obsidian Entertainment (acz w pracach biorą udział także twórcy poprzednich dwóch części, w tym sam Chris Taylor). Tym razem znane z tej serii uniwersum będą mogli poznać zarówno pecetowcy, jak i konsolowcy posiadający Xboksy 360 i PlayStation 3.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama