Twórcy Age of Empires robią coś tajemniczego

Nie wiemy, co to dokładnie jest, ale prawdopodobnie chodzi o strategię z elementami RPG-a. Robi je studio Robot Entertainment dla Microsoftu.

Robot Entertainment to zespół, który zrzesza byłych pracowników Ensamble, czyli studia odpowiedzialnego za takie gry, jak Age of Empire i Halo Wars. Teraz pracują oni nad nową produkcją i robią to ponownie na zlecenie Microsoftu.

Wcześniej ich tajemnicza gra nosiła nazwę Project S, ale teraz zmieniono ją na Spartan (nie mylić ze Spartanami z Halo). Nie jest to jednak tytuł ostateczny - może się jeszcze zmienić nie raz i nie dwa.

O Spartanie wiemy tyle, ile pokazano na opublikowanym w internecie zrzucie ekranu z launchera gry. Na pewno zobaczymy w nim: formacje wojskowe, poziomy trudności w questach oraz uaktualnienie craftingu. Czyli niemal czarno na białym mamy napisane, że tajemniczy twór będzie miał coś i ze strategii, i z RPG-a.

Reklama

Na więcej informacji musimy poczekać. Nawiasem mówiąc, Robot Entertainment pracuje teraz nie tylko nad Spartanem, ale i nad drugą grą (o której nie wiemy już dosłownie nic).

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy