Two Worlds II później niż zapowiadano

Można by pół żartem, pół serio napisać, że Reality Pump ma z tą grą dwa światy.

Już się wydawało, że uda się ją wydać na czas, a tu przykra niespodzianka - premiera zostanie opóźniona. Na szczęście obsuwa nie jest duża. Two Worlds II miało się ukazać we wrześniu, ale prawdopodobnie ostatecznie trafi do sklepów w październiku. Nie ma jednak jeszcze oficjalnej informacji w tej sprawie ani od producenta, Reality Pump, ani od wydawcy, CD Projektu.

Jeśli nie wiesz, czym jest Two Worlds II, spieszymy z informacją - to kontynuacja polskiego RPG-a, autorstwa rodzimego studia Reality Pump. Znajdziesz w niej świat fantasy, multum potworów do zabicia, mnóstwo miejsc do odwiedzenia - jak w każdym szanującym się RPG-u. W sequelu twórcy poprawili niektóre słabsze strony pierwowzoru, m.in. sztuczną inteligencję czy system walki.

Reklama

Two Worlds II powstaje na wszystkie trzy najważniejsze platformy, czyli PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Jak na polską grę przystało, ukaże się u nas w polskiej wersji językowej (kinowej - angielskie głosy, przetłumaczone napisy). Wydanie pecetowe będzie kosztowało 119,99 zł, a konsolowe 199,90 zł.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy