Reklama

Two Worlds II jednak na czas

Europejska data premiery polskiego erpega nie jest zagrożona. Zagramy w niego już w październiku.

Wczoraj pisaliśmy o tym, że amerykański wydawca Two Worlds II - SouthPeak - przesunął termin wydania gry na początek przyszłego roku (wstępnie - styczeń). W pierwszej chwili wydawało się, że w ślad za nim pójdą również europejscy dystrybutorzy, jednak tak się nie stanie. Jak poinformował przedstawiciel TopWare Interactive, produkcja została ukończona i ukaże się na Starym Kontynencie według planu.

James Seaman, dyrektor generalny w TopWare Interactive, oznajmił, że Two Worlds II jest już gotowe i znajdzie się w europejskich sklepach już 21 października. Ten termin prawdopodobnie dotyczy także Polski, lecz nasz wydawca - CD Projekt - nie udzielił jeszcze oficjalnej informacji w tej sprawie.

Reklama

Dlaczego więc amerykański wydawca zdecydował się na przesunięcie daty premiery Two Worlds II na początek przyszłego roku? Seaman i to tłumaczy. "Istniały obawy, że nasza gra zginie w natłoku innych głośnych produkcji. Nasz partner wydawniczy, SouthPeak, wziął to pod uwagę i przesunął premierę Two Worlds II na początek przyszłego roku" - poinformował.

To dobrze, bo już się martwiliśmy, że rodzime studio Reality Pump ma problem z dokończeniem Two Worlds II. Teraz możemy już spać spokojnie... i czekać na premierę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy