Reklama

Turniej PES 2013 w Gorzycach

15 lutego 2013 w Gorzycach, małej miejscowości w województwie podkarpackim odbędzie się turniej w grę sportową Pro Evolution Soccer 2013.

Rozrywka, emocje, e-sport będą towarzyszyć każdemu, kto przyjedzie na turniej: zarówno dla widzów, jak i uczestników.

PES 2013 to kolejna edycja znanej serii symulatorów piłki nożnej, którego twarzą jest gwiazda Realu Madryt, Cristiano Ronaldo. W tej odsłonie firma Konami przygotowała szereg nowości i dodatków usprawniających rozgrywkę i koncentrujących się na taktycznej stronie rozgrywania spotkań piłkarskich. Ponadto zaimplementowano również systemy wspomagające poruszanie się zawodników po murawie oraz działanie sztucznej inteligencji.

Reklama

15 lutego, czyli w połowie przerwy zimowej w województwie podkarpackim odbędzie się turniej - właśnie w PES 2013. Celem organizatorów jest zapewnienie rozrywki dla młodzieży właśnie takim eventem. Dodatkowo dla najlepszych zapewnione są nagrody pieniężne, tak więc oprócz świetnej rozrywki jest możliwość zdobycia sporej sumy pieniędzy.

Każdy może zapisać się na turniej! Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę organizatora: www.game.dignetmedia.pl i przeczytać wszystkie niezbędne informacje. Znajduje się tam między innymi kontakt do organizatora, a także regulamin, który jest podstawą dobrej organizacji przed turniejem.

(Informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje