Trine 2 - znamy datę premiery i platformy

Studio Frozenbyte zdradziło wreszcie, kiedy zagramy w kontynuację popularnego Trine, a także na jakich platformach w nią zagramy.

Otóż Trine 2 ukaże się, tak jak dotychczas zapowiadano, wiosną przyszłego roku. Nie ma konkretnej daty premiery, ale wiosna brzmi chyba okej - w najgorszym wypadku gra trafi do sprzedaży w maju, więc wcale nie tak późno.

Frozenbyte potwierdziło również, że dwójka, podobnie jak jedynka, będzie dostępna na trzech wiodących platformach: PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Do tej pory mówiono tylko o wersjach na PC i PS3, lecz nikt nie wątpił, że w końcu do towarzystwa dołączy także konsola Microsoftu.

Pierwsza część Trine ukazała się w lipcu ubiegłego roku (w Polsce dopiero w październiku). Nie zdobyła jakiegoś wielkiego rozgłosu, jednak została doceniona przez tych, którzy dali jej szansę. Ta platformówka z elementami logicznymi, rozgrywająca się w świecie fantasy, potrafiła wciągnąć na długie godziny. Oczywiście mamy nadzieję, że sequel będzie przynajmniej równie dobry.

Reklama

Co nieco na jego temat na pewno można powiedzieć po obejrzeniu opublikowanego właśnie przez Frozenbyte zwiastuna.

Trine 2 - trailer gry:

value="http://www.youtube.com/v/zrq-QZdroCA?fs=1&hl=pl_PL">

name="allowFullScreen" value="true">

value="always">

allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560"

height="340">

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Platforma Obywatelska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy