Reklama

Tribes doczeka się MMO

Nie wiemy, czy kojarzysz taką serię, jak Tribes, bo ma ona już trochę lat na karku, ale jeśli miałeś z nią do czynienia, to na pewno miło ją wspominasz. I ucieszysz się, że doczeka się ona kontynuacji w postaci MMO.

Tribes to cykl kosmicznych, multiplayerowych shooterów, w których uczestniczyłeś w starciach na olbrzymich mapach i korzystałeś nie tylko z bogatego arsenału, ale także z plecaków odrzutowych (to charakterystyczny element tej gry). Jej pierwsza część trafiła do sklepów w 1998, a ostatnia -

Tribes: Vengeance - w 2004. Cały cykl nie zdobył wielkiej popularności, ale ma swoją wierną grupę fanów, którzy na pewno ucieszą się na wieść o powstającym właśnie MMO.

Pracuje nad nim Hi-Rez Studios, które wykupiło niedawno prawa do marki Tribes i teraz zamierza kontynuować jej rozwój. Ekipę tę możesz znać z innego MMO (ale RPG), Global Agenda. O pracach nad MMO z serii Tribes poinformował Erez Goren, dyrektor generalny, na forum właśnie Global Agenda.

Reklama

W Tribes MMO (nie jest znany ostateczny tytuł gry) znajdziesz trzy frakcje, pojazdy zarówno naziemne i powietrzne, zwarty świat, a także wspomniane już plecaki odrzutowe, bez których nie byłoby Tribes. W pojedynczym starciu w grze będzie mogła uczestniczyć nawet ponad setka graczy jednocześnie, a mapy swoimi rozmiarami mają przewyższyć dziesięciokrotnie pustynię Sonora z Global Agenda.

Data premiery Tribes MMO nie jest znana, lecz już na początku przyszłego roku mają wystartować testy wersji alpha. Zaproszenia do nich otrzymają przede wszystkim gracze w Global Agenda, którzy osiągnęli w niej 50 poziom doświadczenia (podobnie będzie w przypadku beta testów).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy