Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Treyarch chwali silnik Battlefielda 3

Pierwsze trailery gry robią tak wielkie wrażenie, że silnik, na którym ona działa, chwalą nawet konkurenci. I to nie byle jacy, bo twórcy samego Call of Duty.

"To jest wizualnie niesamowity silnik. Myślę, że wypuszczony właśnie zwiastun Fault Line ma wspaniałe efekty DirectX11. Wiem, że został on nagrany na PC, więc nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę grę działającą na Xboksie 360 i PlayStation 3" - powiedział Josh Olin, menedżer ds. społeczności z Treyarch.

Reklama

Olin przyznał, iż koledzy z jego zespołu nie mogą pozostać obojętni wobec tego, co robią twórcy Battlefielda, tak jak nie mogą pozostać obojętni wobec tego, co robią pozostali konkurenci. Treyarch zamierza cały czas podnosić poprzeczkę jakości.

"Silnik Call of Duty jest bardzo lekki, wszechstronny i... to coś, w czym nasz zespół ma duże doświadczenie, a właściwie to obydwa zespołu. Ten engine jest naprawdę dobry, mocny i możemy w nim zmieniać wiele rzeczy, jeśli tylko chcemy, jak przykładowo w Call of Duty: World at War, gdzie zrobiliśmy wiele w kwestii przedstawiania ognia" - oznajmił Olin.

W ubiegłym miesiącu twórcy silnika Call of Duty, studio Infinity Ward, zapowiedzieli, że nie zamierzają tworzyć żadnej nowej technologii od podstaw. Zamiast tego, wolą dopracowywać to, co już mają, i wprowadzać do tego innowacje.

A jeżeli jeszcze nie widzieliście najnowszego trailera Battlefielda 3, to zobaczcie go koniecznie poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje