Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Trainz Simulator 2012 już w sklepach

Wydawnictwo Techland poinformowało, że od dnia dzisiejszego na półkach sklepowych w całej Polsce można znaleźć grę Trainz Simulator 2012.

Gra zyskała na świecie uznanie fanów marki, która sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy. Na rynku polskim dostępna jest w polskiej wersji językowej, na platformie PC w cenie 79,90 zł.

Reklama

Trainz Simulator 2012 to symulator pociągów, w którym gracz ma możliwość kierowania szczegółowo oddanymi lokomotywami parowymi, spalinowymi oraz elektrycznymi. Prowadzi pociąg z kabiny sterowniczego, gdzie do jego dyspozycji są przekazane wszelkie wajchy, przełączniki oraz oczywiście ster pociągu.

Gracz wcielając się w rolę maszynisty może wyruszyć w podróż po autentycznych trasach kolejowych w USA, Europie i Azji. Może również obsługiwać linie kolejowe oraz zarządzać zależnym od nich przemysłem. Za pomocą edytora może tworzyć trasy według własnych upodobań. Gracze mogą też dzielić się stworzonymi przez siebie modelami i trasami razem z innymi fanami gry.

W Trainz Simulator 2012 fani marki powinni zainteresować się trybem multiplayer, który po raz pierwszy pojawił się w tego typu grach. Dzięki temu gracze mogą ze sobą współpracować na jednej mapie.

(Informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje