Reklama

Tracer Transformers - zestaw dla gracza

Tracer wprowadził do sprzedaży kolejny produkt z coraz szerszej linii urządzeń zaprojektowanych specjalnie z myślą o graczach. Tracer Transformers to zestaw składający się z klawiatury i myszy.

Przewodowy zestaw Tracer Transformers składa się z czułej myszki oraz pełnowymiarowej klawiatury o wysokim skoku. Gryzoń wyposażony jest w laserowy sensor o wysokiej precyzji. Jest to szczególnie istotne w przypadku gier wymagających szybkości i krótkiego czasu reakcji.

Urządzenie wyposażone jest również w cztery odważniki, umożliwiające dopasowanie ciężaru myszy do indywidualnych preferencji gracza. Ponadto mysz Transformers może pracować w czterech trybach rozdzielczości - 800/1600/2400/3400 DPI, między którymi gracz przełącza się za pomocą specjalnego przycisku.

Reklama

Drugim elementem zestawu jest klawiatura wyposażona w dziewięć dodatkowych przycisków do obsługi multimediów. Jej dodatkową zaletą jest podpórka pod nadgarstki z gumowymi wykończeniem, która poprawia komfort pracy. Fakt ten z pewnością docenimy podczas wielogodzinnych sesji przed monitorem.

Tracer Transformers objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 99 zł brutto.

(Informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje