Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Torchlight II: Premiera "krótko" po debiucie Diablo III

Jeszcze w 2010 roku twórcy Torchlighta twierdzili, że są w stanie wydać trzecią część gry przed premierą Diablo III.

Rzeczywistość zweryfikowała jednak te plany - produkcja Blizzarda ukaże się już w przyszłym miesiącu, a tymczasem Torchlighta II nadal nie ma. Kiedy się pojawi? Szef Runic Games zdradził, że być może w czerwcu.

Reklama

W trakcie PAX East serwis Joystiq postanowił przepytać Maksa Schaefera, prezesa Runic Games, o premierę Torchlighta II.

"Cóż, jestem pewien, że zauważyliście, iż Diablo III ma datę premiery. Nie chcemy więc przegrać w bezpośrednim starciu. Prawdziwą odpowiedzią na pytanie o datę premiery naszej gry jest to, że kiedy zgodnie z naszym planem Torchlight II zostanie ukończony, wówczas pojawi się Diablo III. Będziemy więc musieli poczekać" - stwierdził Schaefer.

Schaefer dodał, że idealnym terminem na debiut gry jego ekipy byłby okres "krótko" po premierze trzeciego Diabła - najbardziej optymistycznym wariantem jest "miesiąc" po pojawieniu się produkcji Blizzarda, a więc połowa czerwca.

Runic Games zaznacza jednak, że nie chce, aby Torchlight II wydawał się tańszą alternatywą dla Diablo III, dlatego deweloperzy dodatkowy czas wykorzystają na jeszcze lepsze doszlifowanie swojej gry, wprowadzając do niej też kilka nowych funkcji, w tym m.in. możliwość zabawy bez posiadania aktywnego łącza internetowego, wsparcie dla modów oraz rozgrywki po LAN-ie.

Diablo III: Jest data polskiej premiery!

Dowiedz się więcej na temat: Diablo III

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje