Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Torchlight II: Edytor z elementami Minecrafta?

Zgodnie z planami, w niedalekiej przyszłości Torchlight II doczeka się edytora, który pozwoli graczom tworzyć własne poziomy do tej produkcji.

W jednym z wywiadów szef odpowiedzialnego za grę studia Runic Games wyjawił, że marzą mu się narzędzia podobne do tego, co znamy z Minecrafta.

Reklama

W wywiadzie udzielonym Indie Magazine Radio, Max Schaefer, prezes studia Runic Games, stwierdził, że chciałby, aby edytor do Torchlighta II miał kilka elementów wspólnych z podobnymi narzędziami dostępnymi w Minecrafcie.

"Chciałbym umieścić elementy budowania i pozyskiwania surowców z Minecrafta w grze ARPG (hack'n'slashu). Dzięki temu w takiej produkcji będzie chodzić nie tylko o zabijanie kolejnych potworów. Twoja postać w Torchlight II to jedno, ale w grze nie ma żadnego obiektu stworzonego przez gracza. Chciałbym więc zbadać ten element" - mówi Schaefer.

Schaefer zaznacza jednak, że jego słowa są tylko opinią i nie należy traktować ich jako zapowiedź przyszłych planów studia. Tak czy inaczej - dodanie elementów z Minecrafta do Torchlighta II mogłoby być interesującym posunięciem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje