Reklama

The Secret World: Kto jest najlepszy w sekretnym świecie?

Od blisko tygodnia gracze przemierzają sekretny świat w The Secret World. Dla nich Funcom przygotował specjalną usługę Chronicles, która uzupełnia wrażenia z rozgrywki.

Pozwala ona m.in. porównywać użytkownikom swoje statystyki. Chronicles to dostępna z poziomu przeglądarki usługa, która pozwala podejrzeć profil gracza w The Secret World. Można rzucić okiem na wszelkiej maści informacje i statystyki - od posiadanych broni i talizmanów przez zestawy umiejętności po poziom w hierarchii danej frakcji.

A to nie wszystko - sprawdzić będzie można również wiele innych danych. Ponadto przejrzymy nie tylko własną postać, ale również podejrzymy profil znajomych.

W ramach Chronicles pojawią się także rankingi sieciowe pozwalające porównać własne statystyki z osiągnięciami graczy z całego świata. Warto jednak zwrócić uwagę, że nasz profil zostanie włączony do bazy usługi tylko, jeśli byliśmy zalogowani do The Secret World w ciągu ostatnich czterech dni.

Reklama

Chronicles znajduje się na razie w fazie otwartej bety, co oznacza, że nie wszystko może działać, jak należy. Poza tym Funcom planuje w przyszłości dodać do serwisu wiele innych opcji. Usługę znajdziecie pod tym adresem - http://chronicle.thesecretworld.com.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje