Reklama

The Elder Scrolls V: Skyrim do przejścia w dwie godziny

Producent nadchodzącego The Elder Scrolls V: Skyrim zorganizował konkurs polegający na jak najszybszym przejściu wymienionej gry. Zwycięzca zrobił to w nieco ponad dwie godziny.

Nadchodzące RPG od Bethesdy ma być produkcją na wiele godzin wspaniałej przygody. Otwarty, ogromny świat, mnóstwo akcji i bardzo rozbudowana fabuła mają być wyróżnikiem Skyrim na tle pozostałych gier tego typu. Jednak jeden z betatesterów, czyli Sam Berntein dowiódł, że napisy końcowe można zobaczyć już po nieco ponad dwóch godzinach grania.

To wszystko za sprawą konkursu zorganizowanego przez producenta. Sam Bernstein uzyskał bowiem najlepszy wynik na najszybsze przejście gry. Zrobił to w 2 godziny, 16 minut i 10 sekund. Warto dodać, że to niepierwszy raz, kiedy próbował swoich sił w tego typu rywalizacji. Wcześniej udało mu się uzyskać najlepszy czas przejścia Fallouta 3 (ten sam producent co Skyrim). Był on o godzinę szybszy niż w przypadku nadchodzącej produkcji od Bethesdy.

Reklama

Co ciekawe, Bernstein rywalizując o tytuł gracza, który najszybciej przejdzie Fallouta 3, był zaledwie 20 sekund lepszy od swojego rywala znajdującego się na drugim miejscu. Obaj przechodzili tą popularną grę RPG na dwa różne sposoby, wybierając inne drogi dotarcia do celu.

W całym konkursie nie ma sprecyzowanych reguł określających to jak można przejść grę. Taktyka, dokonywane wybory, sposób przechodzenia bossów i pozostałych przeciwników są dowolne. Ważne tylko, żeby nie oszukiwać i nie stosować nieuczciwych zagrań.

Miejmy jednak nadzieje, że rozgrywka w Skyrim wystarczy na więcej niż kilka godzin zabawy. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku przez graczy na całym świecie. Jednym z elementów, który ją wyróżni spośród konkurencyjnych gier RPG to zapewne rewelacyjnie wyglądająca grafika. "Od premiery Obliviona minęło już trochę czasu, toteż naturalna wydaje się decyzja o przeniesieniu The Elder Scrolls na zupełnie nowy silnik. Gra zostanie oparta na autorskiej technologii Creation Engine. Dzięki niej górskie krajobrazy Skyrim będzie się podziwiało z przyjemnością. Twórcy zamierzają poświęcić sporo uwagi zarówno ukształtowaniu terenu i krajobrazowi, jak również zjawiskom pogodowym, takim jak śnieg czy deszcz. Obiecują też ultrarealistyczą fizykę - i środowiska, i postaci. W grze zostaną wykorzystane najnowsze skrypty oprogramowania Havok" - opowiada na temat gry nasz redaktor w swojej zapowiedzi.

Przeczytaj pełny tekst zapowiedzi gry The Elder Scolls V: Skyrim

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy