Reklama

The Dark Eye: Przygodówka w świecie znanego RPG-a

W sieci pojawi się pierwszy zwiastun The Dark Eye: Chains of Satinav - zapowiedzianej w sierpniu kolejnej gry osadzonej w fantastycznym świecie Aventurii znanym z popularnego w Niemczech papierowego systemu "Das Schwarze Auge".

Nie będzie to jednak standardowy RPG, jakim były dotychczasowe komputerowe adaptacje, a... przygodówka point & click.

Kraje Andergast i Nostrii od wieków toczą zaciętą wojnę. Pojawiło się jednak światełko w tunelu, które pozwoli obu państwom zawrzeć pokój.

Niestety, gdy wydaje się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, pojawia się problem w postaci plagi kruków, które atakują nawet ludzi.

Władca Andergastu, aby rozwiązać kłopot z agresywnymi krukami wynajmuje łapaczy, którzy mają się ich pozbyć.

Jednym z nich jest młody Geron, chłopak, który w trakcie swojej przygody odkryje, że plaga ptaków jest tylko jednym z elementów większej intrygi. To w niego wcielą się gracze.

Reklama

Twórcy The Dark Eye: Chains of Satinav ze studia Daedalic Entertainment obiecują wciągającą fabułę, wymagające zagadki oraz "oprawę graficzną w HD". Produkcja ukaże się 23 marca na PC.

Na razie nie wiadomo, czy zostanie wydana w Polsce, choć dystrybucją gier z serii The Dark Eye zajmuje się w naszym kraju Techland i najprawdopodobniej także Chains of Satinav pojawi się w naszym kraju nakładem wrocławskiej firmy.

Zwiastun gry The Dark Eye: Chains of Satinav:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje