Reklama

Tak wyglądałaby Polska po wojnie nuklearnej?

CD Projekt i Studio Intoxicate zaprezentowały kolejny film przybliżający świat Afterfall: InSanity. Tym razem autorzy najnowszej polskiej gry akcji przedstawiają schron "Chwała", jedną z największych i najważniejszych lokacji, które przyjdzie nam eksplorować w mrocznym i zniszczonym wojną uniwersum.

Z opowieści autorów wyłania się ponura historia ludzi, którzy po przetrwaniu III wojny światowej wciąż toczą walkę o przetrwanie. Gra Afterfall: InSanity pojawi się w ofercie CD Projekt 25 listopada 2011. Sugerowana cena gry to 99,99 zł.

Pogłębiające się podziały społeczne i wykluczenie to domena ludzi pozostawionych w zamknięciu. To właśnie one ukształtowały świat przedstawiony w Afterfall: InSanity. Potężny i imponujący technologią schron "Chwała" to nie tylko czyste czerwono-białe przestrzenie publiczne.

Pełne rdzewiejących konstrukcji poziomy techniczne oraz okalające schron prowizoryczne slumsy w niczym nie przypominają komfortowych wnętrz zamieszkanych przez rezydentów. Zapuszczając się jeszcze dalej, gracze natkną się na spaloną słońcem betonową pustynię, która niegdyś była tętniącą życiem metropolią.

Reklama

Film prezentujący te oraz inne lokacje, wraz z komentarzem głównego grafika 3D w Intoxicated, dostępny jest pod adresem:

Afterfall: InSanity to przepełniona nastrojem grozy gra akcji, osadzona w zniszczonej III wojną światową Polsce A.D. 2035. Gracze wcielą się w psychiatrę Alberta Tokaja, który podejmuje desperacką próbę opuszczenia schronu "Chwała" w poszukiwaniu remedium na wirusa atakującego ludzką psychikę. W świecie, w którym śmierć czai się na każdym kroku, Albert zmuszony jest do szybkiej nauki posługiwania się bronią palną i znalezionymi po drodze narzędziami. W drodze do celu zmierzy się z mutantami i innymi wynaturzeniami post-nuklearnego świata...

(Informacja prasowa)

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy