Szalony konkurs z Kórlikami

Przygotowaliśmy dla was specjalne zestawy składające się z pierwszego numeru czasopisma "Kórliki Kolekcja" oraz 26 figurek z tytułowymi bohaterami. Kto chętny?

O czasopiśmie "Kórliki Kolekcja":

Niesamowita kolekcja gier i figurki Kórlików są już w Polsce. Szaleni bohaterzy, znani w świecie gier niejednemu, są głównymi postaciami czasopisma - Kórliki kolekcja - wydanego przez Egmont. W kioskach i salonikach prasowych dostępny jest już drugi numer dla tych wszystkich, którzy lubią znakomitą rozrywkę.

Zabawnych, bardzo uzależnionych od marchewek bohaterów młodzi odbiorcy pamiętają z serii gier platformowych wydanych dotychczas na konsole i komputery PC. Rasa przypominająca króliki znana też jest, jako Rabbids.

Magazyn tworzy cykl składający się z czterech gier. Każda z nich zawiera cztery mini gierki. Wśród tematów mini gierek znajdują się m.in.: wyścig sklepowych wózków, próba kradzieży zegara szefa w biurowcu, przeprawa przez cuchnące bagna czy zabawa odrzutowcem na lotnisku. Dynamiczna zabawa i nie lada frajda czeka na tych, którzy polubią się z pokracznymi stworkami.

Reklama

Każdy numer dostępny jest z grą komputerową na CD oraz figurką kórlika (kilka modeli do wyboru), które będą tworzyć serię sportową. Cena egzemplarza wraz z dwoma insertami wynosi 15,99 zł. Kolejne zeszyty pojawią się już pod koniec lipca i września.

Zasady sondażu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Podaj tytuł pierwszej gry, w której pojawiły się Kórliki.

2. W jakim zawodzie/profesji wyobrażasz sobie swojego ulubionego Kórlika? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs - Kórliki". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 lipca.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka 5 zestawów "czasopismo "Kórliki Kolekcja + 26 figurek tytułowych bohaterów.

Sponsorem nagród jest wydawnictwo Egmont Polska.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: konkursy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy