Reklama

Syberia 3: Kate Walker powróci, za sterami Benoit Sokal

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów przygodówek.

Anuman Interactive, francuski wydawca (głównie gier mobilnych), ogłosił, że nawiązał współpracę z Benoitem Sokalem, który wraz z Elliotem Grassiano, założycielem studia Microids, stworzy grę Syberia 3. Kate Walker ponownie zagości na naszych ekranach!

Poza informacją o rozpoczęciu prac niewiele więcej na temat Syberii 3 wiadomo - gra ma ukazać się na wielu platformach w 2014 lub nawet w 2015 roku, co oznacza, że istnieje zapewne wyłącznie w postaci wizji Sokala, którą trzeba dopiero przenieść z jego głowy do świata rzeczywistego.

Reklama

Warto dodać, że to nie pierwsze podejście Anuman Interactive do tego projektu: firma o planach wydania gry informowała już w 2010 roku - wtedy sugerowano podzielenie jej na epizody, nie było jednak mowy o wsparciu Benoita Sokala. Zdaje się, że ówczesne prace zawieszono, widząc, że bez udziału twórcy serii "trójka" nie odniesie sukcesu.

Pozostaje nam jedynie czekać... i być może odświeżyć sobie Syberię i Syberię 2, zamieszczone onegdaj na płytach dołączanych do CD-Action.

50 milionów graczy w jednym miejscu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy