Reklama

Super tajny projekt Petera Molyneuxa

Peter Molyneux w trakcie prezentacji dla Gamelab opowiedział wczoraj o Fable: The Journey, oraz zdradził, że studio Lionhead pracuje poza tą grą, która absolutnie-nie-jest-na-szynach także nad drugim "super tajnym" projektem.

Z jego prezentacji wynika oczywiście, że Fable: The Journey będzie najbardziej emocjonującą grą z serii, a i dzięki Kinectowi będzie w stanie wciągnąć gracza w swój świat jeszcze bardziej. Absolutnie nie będzie też na szynach, co Molyneux podkreśla za każdym razem, kiedy ma tylko możliwość, oraz ma - w skrócie - sprawić, że tarzać się będziecie po dywanie ze łzami wzruszenia w oczach. Cały Molyneux.

Reklama

Jednak tym, co w prezentacji okazało się kluczowe był fakt, że skoro "odgórnie" zakazano mu pokazać film z Fable: The Journey i sprowadzono całość pokazu do slajdów z narracją, Molyneux musiał jakoś sobie to odbić. Powiedział wtedy, że Lionhead pracuje także nad "super tajnym" projektem, na który warto czekać... i nic więcej.

Macie jakieś pomysły, albo życzenia? Black & White 3 wydaje się chyba najbardziej prawdopodobnym kandydatem - już nawet układam sobie w głowie te hasła reklamowe pokroju: "Bądź Bogiem i wczuj się w tę rolę jeszcze bardziej dzięki magii Kinecta".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje