Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

StarCraft II: Wersja F2P? "Matematycznie się nie opłaca"

We wrześniu przedstawiciele Blizzarda stwierdzili, że rozważają wydanie trybu multiplayer StarCrafta II w formie F2P, co ucieszyło sporą rzeszę graczy.

Radość była jednak przedwczesna - w jednym z ostatnich wywiadów prezes studia zdecydowanie temu zaprzeczył, mówiąc, że z matematycznego punktu widzenia wydanie darmowego StarCrafta II się nie opłaca.

Reklama

W rozmowie z serwisem PCGamesN Mike Morhaime, prezes Blizzarda oznajmił, że jego studio nie zamierza w najbliższym czasie przenosić StarCrafta II na model F2P.

"Ciągłe odpowiadanie na to samo pytanie jest już trochę frustrujące, ponieważ za argumentami popierającymi wydanie darmowej wersji gry nie stoi matematyka. StarCraft II jest najbardziej wartosciową marką rozrywkową z dostępnych na rynku. Jezu, chodzi mi o to, że gdy kupisz produkcję za połowę ceny w czasie Czarnego Piątku, zapłacisz 20 dolców. Porównaj to z kwotą, którą przeznacza się na tzw. darmowe gry. Wydajesz dwadzieścia dolarów i możesz właściwie grać wiecznie" - twierdzi prezes Blizzarda.

Innymi słowy: nie ma co liczyć na StarCrafta II w wersji F2P.

Twój komputer może sobie nie poradzić z tą animacją

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje