Reklama

StarCraft II już 2 czerwca?

StarCraft 2 znalazł się na liście sklepu GameStop z datą premiery "2 czerwca". Blizzard nie potwierdza, ale też nie zaprzecza tym doniesieniom.

Nie można ich więc traktować jako oficjalnych.

GameStop przekonuje, że do premiery StarCrafta II dojdzie już 2 czerwca. Informacja ta jest o tyle zaskakująca, że z obozu Blizzarda nie nadciągały żadne sygnały na temat terminu wydania pierwszej odsłony trylogii. Sklep oczekiwanego RTS-a w swoim kalendarzu wydawniczym jednak ma (choć w samej karcie katalogowej próżno szukać jakiejkolwiek daty).

W sprawie głos zabrał także przedstawiciel Blizzarda. Potwierdził on jedynie, że firma nie ustaliła dotąd daty premiery StarCrafta II. Nie może więc ani potwierdzić, ani zaprzeczyć temu, czy gra pojawi się w sklepach 2 czerwca. Z wcześniejszych deklaracji Blizza wynika z kolei, że premierę poprzedzą beta-testy, zaplanowane na ogólny termin, kryjący się pod nazwą "najbliższe miesiące".

Reklama

PS. Bardziej spostrzegawczy Gramowicze zauważyli zapewne, że na widocznej na obrazku rozpisce znajduje się także m.in. data premiery Uncharted 2. To również nieoficjalny termin.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy