Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Star Wars: TOR - szczegóły marcowej aktualizacji

Dzisiaj miała zostać wydana nowa aktualizacja do Star Wars: The Old Republic, przynosząca między innymi nowe instancje, została ona jednak niespodziewanie opóźniona.

Na łamach oficjalnego forum gry poinformowano, że ukaże się ona "kilka dni później". Niestety konkretny termin premiery nie jest znany. Mimo to w jednym z wywiadów twórcy sieciówki ujawnili już nowe informacje na temat kolejnego patcha, który pojawi się w marcu.

Reklama

James Ohlen, producent Star Wars: The Old Republic, w wywiadzie dla serwisu CVG wyjawił, że nowa aktualizacja przyniesie ze sobą kontynuację wątku z pierwszego patcha, w którym gracze muszą zmierzyć się z Rakghoulami.

Pojawi się też nowa misja z trybu Operation dla zespołów liczących od ośmiu do szesnastu osób, której akcja osadzona zostanie na planecie Denova. Dodana zostanie również kolejna strefa PvP oraz - być może - nowe zadanie w kosmosie.

Ohlen dodał, że obecnie trwają już prace nad zawartością, która ukaże się dopiero w 2013 roku. Jest ona już testowana, choć wersja, w którą grają testerzy nie posiada nagranych dialogów.

Te ostatnie są powodem, dla którego developerzy już pracują nad przyszłorocznymi aktualizacjami - dodanie dubbingu, czy przerywników filmowych jest żmudnym i długim procesem.

Dowiedz się więcej na temat: aktualizacje | Star Wars

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje