Reklama

Star Wars: The Old Republic zadebiutuje we wrześniu?

Mamy pewne informacje odnośnie zmiany daty premiery gry Star Wars: The Old Republic. Niestety, termin przesunął się w kierunku nie do końca oczekiwanym przez fanów.

Jeden z pracowników BioWare Mythic ujawnił jednemu z branżowych, zachodnich portali informacje odnośnie przesunięcia premiery gry Star Wars: The Old Republic. Przypomnijmy, iż w zeszłym roku premiera była zapowiadana na wiosnę roku bieżącego. Według wspomnianego wyżej informatora obecnie bardziej należy nastawiać się na debiut gry jesienią, a konkretnie na wrzesień tego roku.

Nie da się ukryć, że nie takiej informacji wyczekiwaliśmy. Zwłaszcza, że tytuł był już zapowiadany przeszło dwa lata temu! Pozostaje mieć nadzieję, że kolejne miesiące polepszą jakość finalnej wersji. Szefowie EA z pewnością są dobrej myśli. Wszak w produkcję wyczekiwanej przez fanów uniwersum Star Wars gry wpakowano już kilkadziesiąt walizek wypchanych po brzegi dolarami. Czy przyniesie to oczekiwany efekt?

Reklama

Mamy nadzieję, że oficjalne stanowisko EA w tej sprawie wszystko wyjaśni. My jednak skłaniamy się raczej do tego, że faktycznie dostaniemy wiadomość o opóźnieniu premiery ze względu na ogrom prac, jakie jeszcze pozostały do zrobienia. Jak zwykle pewnie dostaniemy obietnicę, że parę miesięcy dodanych do doszlifowania projektu przyczyni się do cudów, jakich w tym czasie dokonają w kodzie jego autorzy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy