Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Star Wars: The Old Republic już w sprzedaży

Twoja saga rozpoczyna się dziś. Serwery otwarte dla graczy z całego świata!

Electronic Arts Polska i poinformowało wprowadzeniu do sprzedaży najnowszej produkcji opierającej się o popularne uniwersum Gwiezdnych Wojen - gry Star Wars: The Old Republic, autorstwa studia BioWare.

Reklama

Można zastanawiać się jak to możliwe, że film nakręcony za 11 milionów dolarów, o którym mówiło się (tak jak i o całym gatunku science-fiction), że to "bajka o kosmitach i laserach", stworzy sagę filmową i zarobi ponad 6 miliardów dolarów.

A jednak - pierwszy film nazwany po prostu "Gwiezdne Wojny" szybko stał się fenomenem, który pokochał cały świat, niezależnie od ustroju, wyznania, czy języka urzędowego. Do dziś "gwiezdna saga" zadomowiła się już w ponad 100 krajach, a jej popularność nie spada - wręcz przeciwnie, jeszcze nigdy, w przeciągu 31 lat istnienia tej marki nie była tak mocna, jak teraz.

Star Wars: The Old Republic to jedno z największych przedsięwzięć w historii branży rozrywkowej, dorównujące rozmachem największym produkcjom filmowym z Hollywood. Nad jej scenariuszem pracowało blisko 20 scenarzystów, a efektem ich starań jest historia, w której gracze mogą wybrać jedną z ośmiu klas postaci - oprócz doskonale znanych Rycerzy Jedi i Lordów Sith, wcielą się m.in. w żołnierza Republiki, przemytnika, najemnika, czy agenta Imperium.

Zwiastun gry Star Wars: The Old Republic:

Najciekawszym elementem Star Wars: The Old Republic jest oczywiście rozgrywka sieciowa, co oznacza, że gracze z całego świata mogą łączyć się w grupy i wspólnie walczyć za Republikę lub Imperium, osiągać wyznaczone przez siebie cele, bądź po prostu podziwiać piękno i różnorodność obecnych w grze 17 planet - możliwości są nieograniczone.

Star Wars: The Old Republic w liczbach:

- Spodziewana cena gry w wersji na komputery PC to 199 PLN;

- Cena miesięcznego abonamentu w grze wynosi 59,90 PLN;

- 7 000 egzemplarzy wyprzedanych w okresie przedpremierowym;

- Prawie cała pula kolekcjonerskiej wersji gry (nakład w Polsce: 1 000 sztuk) została wyprzedana w okresie przedpremierowym - cena tej wersji to 499,99 PLN;

- Gra posiada oznaczenie wiekowe PEGI 16, co oznacza, że może zawierać treści nieodpowiednie dla osób poniżej 16 roku życia;

(Electronic Arts/Interia.pl)

Dowiedz się więcej na temat: Star Wars

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje