Srebrne Beem wjeżdża na teren

W ramach współpracy pomiędzy firmą wydawniczą 10Tacle Studios a koncernem motoryzacyjnym BMW już wkrótce światło dzienne ujrzy nowa gra wyścigowa...

...traktująca o 420-konnych maszynach ze stajni niemieckiego producenta. BMW M3 Challenge, bo tak nazywać się będzie świeżo zaanonsowana pozycja, zadebiutuje w sieci już w przyszłym tygodniu.

Za developing projektu odpowiada brytyjska załoga Blimey!Games, która zapowiedziała, że pierwszą imprezą, na jakiej zaprezentuje ona owoc swoich prac, będą targi IAA International Motor Show, które rozpoczną się we Frankfurcie nad Menem już 13 września 2007. Krótko potem ścigałka zostanie opublikowana w Internecie. Aby ją pobrać, nie będzie trzeba uiszczać jakichkolwiek opłat.

Reklama

BMW M3 Challenge oprócz możliwości przejechania się garścią luksusowych aut pozwoli nam również na wypróbowanie czterech odrębnych trybów rozgrywki, wśród których nie zabraknie widowiskowego multiplayera, obsługującego do 16 osób naraz. Kierowcy, którzy popiszą się w sieciowych potyczkach najlepszą jazdą, zostaną nagrodzeni przez samo BMW. Pozostali będą musieli cieszyć się samym faktem, że oddano im do dyspozycji wirtualną wersję toru Nürburgring.

Gry-Online
Dowiedz się więcej na temat: BMW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama