Splinter Cell: Blacklist - bonusy przedpremierowe

Ubisoft ujawnił nowe informacje dotyczące zapowiedzianej wczoraj gry Splinter Cell: Blacklist. Ukaże się ona nie tylko na Xboksie 360, doczeka się też bonusów przedpremierowych.

Tym, co może rozczarować fanów jest jednak fakt, że w Sama Fishera nie wcieli się znany z poprzednich części Michael Ironside.

Splinter Cell: Blacklist ukaże się wiosną na PC, X360 i PS3. Zamawiając grę przed premierą gracze zagwarantują sobie dostęp do bonusów przedpremierowych w formie edycji specjalnej produkcji (oferta ważna także w Polsce). W metalowym pudełku znajdziemy:

- plakat w formacie A2

- dostępny w grze kombinezon wyższego Eszelonu składający się z pięciu elementów pancerza gwarantujących premię do ochrony i o "wyjątkowym wyglądzie";

Reklama

- specjalne gogle (świecą złotem)

- dodatkowe zadanie.

Udostępniono także pierwszy film "Z pamiętnika developera". Zdradza on (tym, którzy nie usłyszeli tego już wczoraj), że w roli Sama Fishera nie usłyszymy już znanego z poprzednich odsłon Michaela Ironside'a (choć współpracuje on z developerami w roli konsultanta), zastąpi go aktor Eric Johnson.

CDA
Dowiedz się więcej na temat: bonusy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy