Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Sleeping Dogs: Twórcy mają DLC na kolejne pół roku

W październiku ukazało się kilka dodatków DLC do Sleeping Dogs, a największy z nich zawierający fabularną kampanię Nightmare in North Point ukaże się już jutro.

To jednak dopiero początek - w jednym z wywiadów twórcy gry ujawnili, że maja zaplanowane rozszerzenia na najbliższe pół roku.

Reklama

W rozmowie z magazynem OPM Dan Sochan, producent w studiu United Front Games, ujawnił, że fani Sleeping Dogs maja na co czekać - w planach jest jeszcze wiele dodatków, które ukażą się na przestrzeni najbliższych sześciu miesięcy.

Zapewnia jednak, że nie myślano o nich podczas prac nad grą właściwą: "Na kilka miesięcy przed premierą ludzie ze Square powiedzieli nam, że chcieliby wydać kilka DLC, więc upewniliśmy się, że z technicznego punktu widzenia będziemy mogli dodać rozszerzenia. Ale tak naprawdę każdą nieprzespaną noc spędziliśmy na szlifowaniu gry, by była w jak największym stopniu pozbawiona błędów".

Sochan dodał również, że Square Enix od początku widziało w Sleeping Dogs - teoretycznie nowej marce na rynku - duży potencjał. I najprawdopodobniej zamierza go wykorzystać nie tylko oferując miliardy DLC.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje